הדגן הטוב ביותר!

אנו בוחרים את הדגן הטוב והמשובח ביותר מכל רחבי העולם. מקור הדגן משתנה בהתאם לאיכות הקרקע, שיטת הגידול ומזג האוויר, זאת כדי לשמור על הערך התזונתי של הדגן מה שיוצר קמח קולינרי משובח שהוא בריא וטעים יותר.

זה מהודר, זה בדוק!

הבריאות שלכם חשובה לנו ולכן אנו דואגים לנקות את הדגן מכל לכלוך לפני הטחינה. החול הוא אלרגני ומזיק לבריאות, כמו"כ הוא מונע את התפחת הבצק. ב'מהודר אתם מקבלים קמח שהוא 100% דגן, ללא אבנים וללא לכלוך מצטבר, כי האיכות שלכם חשובה לנו.

בריא שזה יבש

בשיטת הטחינה הייחודית של' מהודר' הטחינה נעשית ללא מגע מים כלל [גם לא אידוי] כדי לשמור על ערכי הדגן. בנוסף גרעין הדגן מתפוצץ על דופן המטחנה ואינו נמעך. זוהי השיטה הקרובה ביותר לטחינת ריחיים. זה חשוב לנו כי זה הבריאות שלכם.

פעם שלישית קמח

אנחנו מסננים את הקמח 3 ניפויים מה שגורם לקמח להיות נקי ואוורירי יותר, כך הבצק תופח במהירות וגם נח יותר לעיבוד. ב'מהודר' לא מתפשרים על שום פרט ועושים את המקסימום שאפשר כדי שתקבלו מוצר איכותי וטוב יותר מבחינה קולינרית ובריאותית.קמח מהודר, גם מהודר – גם בריא

ההגנה הטובה ביותר

קמח מהודר נארז באריזה ייחודית בעלת שלוש שכבות (2 שכבות פלסטיק ושכבת אלומיניום) שיוצרת איטום הרמטי ומלא של האריזה, זה שומר על טריות הקמח לאורך זמן ומונע היווצרות תולעים. ב'מהודר' אנו לא מתפשרים על שום פרט כדי שתיהנו ממוצר מושלם ובריא.

קמח מלא בריאות

רמת החלבון של 'קמחי מהודר' הגבוהה ביותר מכל הקמחים בשוק, מצביעה על מוצר עשיר בוויטמינים ומינרלים. החלבון מסייע בגמישות ואווריריות הבצק, כמו גם בהתפחה המדהימה שלו, כך כשאתם בוחרים 'מהודר' אתם יודעים שבחרתם נכון.