זה הקמח שלנו

הדגן הטוב ביותר!

אנו בוחרים את הדגן הטוב והמשובח ביותר מכל רחבי העולם. מקור הדגן משתנה על בסיס לא איכות הגורם, שיטת הגידול והמזג האוויר, זאת כדי להשיג דגן עם הערך התזונתי הגדול בעולם! מה שמביא ל'מהודר 'להרגיש לכם קמח איכות מקסימלית ובעל תכונות קולינריות מדהימות.

קמח מהודר – גם מהודר, גם בריא

 

זה מהודר, זה בדוק!

הבריאות שלך חשובה לנו. אני דואגים לנקות את הדגן מכל לכלוך לפני הטחינה. החול הוא אלרגני ומזיק לבריאות וגם מונע התפחת הבצק. ב'מהודר אתם מקבלים קמח שהוא 100% דגן, ללא אבנים וללא לכלוך מצטבר, כי האיכות שלכם חשובה לנו.קמח מהודר – גם מהודר, גם בריא

קמח מהודר – גם מהודר, גם בריא

בריא שזה יבש

בשיטת הטחינה הייחודית של 'מהודר' הטחינה נעשית ללא מגע מים כלל [גם לא אידוי] לשמור על ערכי הדגן. בנוסף גרעין הדגן מתפוצץ על דופן המטחנה ואינו נמעך. זוהי השיטה הקרובה ביותר לטחינת ריחיים. הבריאות שלך.

קמח מהודר – גם מהודר, גם בריא

פעם שלישית קמח

אנחנו מנפים את הקמח 3 פעמים מה שגורם לקמח להיות נקי יותר וגם אוורירי יותר. כך הבצק תופח הכי ונח יותר לעיבוד. לא יכול להיות מתכוון על שום פרט ועושים את המקסימום חימום שאפשר לעשות את השוקלו מוצר איכותי וטוב יותר מבחינה קולינרית ובריאותית.

קמח מהודר – גם מהודר, גם בריא

 

ההגנה הטובה ביותר

קמח מהודר נארז באריזה ייחודית בעלת שלוש שכבות (2 שכבות פלסטיק וביניהם שכבת אלומיניום)
מה שמביא לאריזה אטומה הרמטית השומרת על טריות הקמח לאורך זמן ומנוע היווצרות תולעים
. ב'מהודר לא מתפשרים על שום פרט כדי שתיהנו ממוצר מושלם ובריא.

קמח מהודר – גם מהודר, גם בריא

קמח מלא בריאות

רמת החלבון המרכזית מאוד של 'מהודר' מצב קבוע על המוצר עשיר בוויטמינים ובמינרלים במערכת היחידה התפחה מדהימה, גמישות ואווריריות. כשאתם בוחרים ב'מהודר ', אתם יודעים שבחרתם נכון. בזכות הטראקיה וההשקעה של 'מהודר', כל הוויטמינים, החלבונים והמינרלים החיוניים כבר בפנים ומיידים לכם המטופל הבריאות והיפה לכל היום.

קמח מהודר – גם מהודר, גם בריא