קמח מלא בריאות

קמח מלא בריאות

כולנו יודעים לדקלם בעל פה ש 'קמח מלא הוא בריא'. האם אנחנו באמת יודעים מה מכיל הקמח המלא?

הקמח הוא חלק בסיסי ואחד מעיקרי המזון שלנו. הגיע הזמן לדעת יותר על האוכל היומיומי שנכנס אלינו לפה ומזין את כל מערכות גופנו ליום עבודה ופעילות. מומחי 'מהודר' מגלים את רזי הקמח המלא, למה זה בריא ואיך נדע אם עובדים עלינו או לא …
אז ראשית, בואו ונבדוק, מה הם יכולים להשיג את קמח מלא, מה אנחנו מרוויחים ומה אנחנו החוסכים מעצמנו בצריכת קמח מלא.

 

1. קמח מלא, למה זה טוב?

אחילה יומית של קמח מלא נבדקה במשך שנים רבות בבתי חולים רבים ברחבי העולם המערבי: בצרפת, קנדה, גרמניה, ארה"ב, אנגליה ועוד לא ידוע כי היא מקטינה את הסמינר לתמותה ולתחלואה ממחלות כמו טרשת עורקים, מחלות לב, סוגים שונים של סרטן, סוכרת, יתרון לחץ דם והשמנה ועוד איך שיצוין להלן:

  • מחלות קרדיווסקולרית: הימצאות של נוגדי חמצון הנובעים מהקמח המלא, כמו חומצת פנוליות וחומצת פלבנואידים, השומרים על כלי הדם בכל מערכת הגוף. המחקרים מוכיחים, כי אנשים שאוכלים קמחים מלאים על בסיס יומיומי, הסיכון שלהם לחלות במחלות קרדיווסקולרית יורד עד 38%.
  • סרטן: סרטן מעי הגס וסרטן בנשים, מוכיחים המחקרים ירידה של בין 21% ל- 43%.
  • סכרת סטייל ב ': לכל דבר מאכל' אינדקס גליקמי 'משלו, המצביע על רמת הסוכר המצויה בו. הרמה הרצויה של מאכל היא, כשהאינדקס שלו עומד בין 0 ל 50.

שימו לב לרמת האינדקס הגליקמי הקיימת בכל הדגנים:

היה יודע יותר בטווח, הקמחים המלאים מבית 'מהודר', עומדים לגמרי בטווח הבריאות, את הקמח 'כוסמין 70%' ההאינדקס שלו כבר 54, נמצא עדיין כמעט ולא ידוע על הבריאות לאיתומתם האינדקס בקמח כוסמין לבן וקמח חיטה 70% – הוא כבר גבוה יותר ועומד 65.
ועדיין הכמות היא סבירה בפרט מול קמח החיטה הלבן שנמצא נמצא בקצה סקלת הקמחים, עם אינדקס גליקמי מקסימלי של 95, מה שמעלה מיידית את רמת הסוק בגוף, גורם לעליית לחץ על הדם והגב מגדיר 'להגנתו' בהפעלת מערכת האינסולין והופך את הסוקר לשומנים שנשארים בדם. (כולסטרול). בנוסף לכך, תחושת הרעב חוזר מהר יותר מאד, מכיוון שהגוף לא קיבל את מספר הטלפון האחרון של הסופר הנצרכת לו.
יצויין, כי האינדקס הנמוך של כל קמחי הכוסמין של 'מהודר', גם בעל ה -70% העבודה הלבן, הם בזכות תהליכי הייצור הייחודיים שלנו, הם קמחים אחרים הקיימים בשוק, ויש חלק מקמחי שהוסמין יכול להגיע לרמה של 75 !!

 

2. הפרמטרים לקמח בריא:

אתה יכול למצוא היום בשוק קמחים רבים יותר גבם מופיע הכיתוב 'קמח מלא'. לדעת יותר לדעת מה באמת בריא, חשוב לדעת כי להוסיף הבריאות הנמצאת בקמחים מלאים נובעת משני פרמטרים מרכזיים:

  • איכות הדגנים: תעודת זהות ביוכימית של הדגן.
  • אופן טחינת הקמח: בצורה שתשמר את כל התוכניות הבריאותיות של הדגן.

רק שילוב שתי נקודות אלה, מוביל לייצור קמחים מלאים הכוללים תוספת בריאות משמעותית מאוד אינטראקטיביות רבות, אחרת אנחנו עלולים להפסיד חלק גדול מאדמכל הטוב ביותר למצוא את הבגן, תוך כדי התוכנה הטחינה והאריזה.

3. למה הקמח של 'מהודר' טוב יותר?

ראשית, כדי לקבל דגנים ברמה גבוהה, הם צריכים לבטון בריאות. הם צריכים להשתמש בקולינרית, משתפים ב'מהודר'. פעולה עם יבואנים. גם איכות הקרקעות אחרות תקופת השנה (מזג אוויר) המשפטיות מאוד על טיב הדגן. המכירות הדגנים משתנה מדי מס 'חודשים, כדי להשיג את הדגן משובח במשך כל השנה.

הראש, ייחודיות הקמח המלא נובעת דומה, שהדגן נטחן בשלמותו יחד עם הסובין והנבט, זאת המסוכב"ה הטבע בבריאה, שבין 70% ל -95% המתכונות הבריאותיות של הדגן – נמצאים בסובין ובנבט. , ללא הפרדת הסובין לפני הטחינה והשכנתם לאחר מכן.

בנוסף לכך, המינרלים וחומצות האמינו שנשמרות בקמח המלא גם לאחר הטחינה מסייעות לעיכול קל יותר של המדינה בגופנו. ביןם, קמחים לבנים, שם התוכנות אינן נמצאות והגוף מנסה 'לייצר' אותם בעצמו כדי לסייע לעיכול כן לא מצליחים, כתוצאה כמו נגרמת עייפות לאדם ע"י התאמצות מערכת העיכול. האמינו, הכבד נוטל חלק גדול מזרימת הדם אליו וכתוצאה מהמחשב שהוא מקבל פחות חממה ממה שהוא צריך.

4. איך אנחנו עושים את זה?

לחברת 'מהודר', התמחות מיוחדת וניסיון רב שנים בייצור קמחים בריאותיים בעלי ערכים תזונתיים הגדולים ביותר בארץ ובעולם . ב'מהודר 'השקיעו הון ואון, חשיבה, מחקר ופיתוח טכנולוגי כדי להגיע למקסימום תוצאות. הקמחים של 'מהודר' אכן עומדים בסטנדרט הגדול ביותר: הדגן האיכותי ביותר, עם הכמויות הגדולות ביותר של המזכרות הגדולות, טחינה יבשה לגמרי – ללא הרטבה וללא אידוי בדרך כלל, טחינה עם הסובין והנבטה שהגדלת הגדלת בטבע, בשכונה משמיעה ומידה על המוצגים הנבט והסובין מהדגן ומוחזרים. אז לאחר הטחינה. כשאתם בוחרים לצרוך קמח 'מהודר' אתם יודעים שבחרתם נכון.

בזכות הטראיה, בחירת הגרעינים האיכותיים, הטחינה והאריזה הייחודיים של 'מהודר'  – כל הוויטמינים, החלבונים והמינרלים החיוניים נשארים בקמח ומדידים לכם המשרד הבריאות והשוב לכל היום. לא לחינם , קמח 'מהודר' נחשב כקמח הטוב ביותר בשוק הקמחים המלאים – זה גם 'מהודר' וגם בריא!